Dijital Menü Uygulaması (Android - Ios)

Dijital Menü Uygulaması, günümüz dünyasındaki işletmelere ait menülere teması azaltmak ve menü kullanımını dijital ortama geçirmek için sizler için hazırlanmış yeni nesil menü uygulamasıdır.

Sistemine dahil olan işletmelerin, menü içeriklerini sizlere kendi cihazınızdan erişme imkanı sağlar ve ortak alanlardaki menülere teması ortadan kaldırır.

Ayrıca sistemindeki kafeleri size en yakın olacak şekilde ve arama özelliği ile sistemindeki tüm işletmelerin menülerine erişme imkanı sağlar.

Eğer bir işletmeniz varsa, Dijital Menü Uygulaması size de tablet ile menülerinizi sunma imkanı sağlar, böylelikle basılı menü için yapacağınız harcamalarınızı azaltır.

İşletmelerinizi dijital menülere geçirmek için veya sevdiğiniz işletmelerin Dijital Menü Uygulamasın da yer almasını isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulama Genel Özellikleri

✓ En Yakın Kafeler
✓ Haritalı Gösterim
✓ Navigasyon Yönlendirmesi
✓ Hızlı Kafe Turu
✓ Ürün Fiyatlarına Uzak Erişim
✓ Kafe Arama
✓ Dinamik Kategoriler
✓ Kurumsal Logo ve Renkler
✓ Ürün ve Fiyatların Kolay Yönetimi
✓ Favori Kafelerim
✓ Sevilen Ürünleri Görüntüleme
✓ Kampanyaları Görüntüleme
✓ Ücretsiz kullanım

Markanıza Uyumlu Tasarım

Kullanıcı dostu arayüzü, kolaylık sağlayan özellikleri ve daha birçok artısı ile markanıza uygun dijital menü uygulaması satın alın.

Dijital Menü Kullanıcı Görünümü

Dijital Menü Tablet Masa Görünümü

Fiyat Teklifi Al

Tüm soru  ve görüşleriniz veya daha detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz. Woo Medya sosyal medya platformlarında ve yazılım platgormlarında markanıza ve projenize bir çok çözüm sunmaktadır.